Аскерова Юлиана Руслановна
0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0)
Аскерова Юлиана Руслановна
Лікар Аскерова Юлиана Руслановна за спеціальністю Ревматолог, у місті Одеса. Аскерова Юлиана Руслановна має 420 переглядів і 1 відгук. 0 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 0,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Ревматолог спеціалізується на системних захворюваннях з ураженням сполучної тканини найчастіше викликаних бета-гемолітичним стрептококом або аутоімунним процесом. Займається лікуванням ревматоїдного артриту, ревматичної лихоманки, склеродермії, системного червоного вовчака, дерматоміозиту, набутих вад серця.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Аскерова Юлиана Руслановна”

  Марина

  13.01.2018

  Наблюдались у данного «врача» несколько недель. Отношение к пациентам отвратительное и это еще мягко сказано. Заставляет ждать под дверью тяжело больных, лежащих в инто-сане пациентов, по несколько часов. На публике милая и приветливая, как только остаешься с ней один на один, говорит гадости, унижает, доводит до слез и ставит смертельные диагнозы. Поменять врача в инто-сане нельзя, т.к. она единственный «специалист» ревматолог. Может Юлианна Руслановна и знает что-то по своей специальности, но вот в поход к психотерапевту ей однозначно необходим! Так как еще ни разу не видела такого упоения на лице врача, который доводит слабого, больного пациента до истерики.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.