Авротинский Дмитрий Игоревич
1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1)
Авротинский Дмитрий Игоревич
Лікар Авротинский Дмитрий Игоревич за спеціальністю Стоматолог, у місті Одеса. Авротинский Дмитрий Игоревич має 510 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Стоматолог спеціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань ротової порожнини та щелепно-лицьової області. Зубний лікар проводить пломбування, відбілювання, видалення, протезування зубів, постановку брекетів, лікування карієсу, пульпіту, пародонтиту та інші послуги.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Авротинский Дмитрий Игоревич”

    Фотини

    16.03.2020

    Дмитрий Игоревич приводил в порядок мои зубы в 2000 году, коронка стоит до сих пор! Жаль, что таких талантливых докторов мало

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені