Байда Александр Михайлович
1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1)
Байда Александр Михайлович
Лікар Байда Александр Михайлович за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Одеса. Байда Александр Михайлович має 896 переглядів і 3 комментария. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

3 відгуків на “Байда Александр Михайлович”

  Тина

  23.03.2020

  Грамотный, внимательный, квалифицированый гинеколог. Золотые руки и замечательный человек. Врач от Бога. Любит свою работу и пациентов. Очень ему благодарна. Спас меня!
  100% рекомендую, после наших ужасных роддомов с их ошибками

  0
  0

  Анна

  17.07.2020

  Лучший врач! Я к многим обращалась, только он помог! Спасибо ему большое.

  0
  0

  Мария

  14.01.2021

  Спасибо Байда А.М. за золотые руки. Сделал операцию лучшим образом. Многие частные клиники разводили руками и писали сумашедшие цены!!!!!Так ещё и узи не правильно делают в частных. Спасибо доктор за профессионализм!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.