Байрак Александр Иванович
9 оценок, среднее: 3,11 из 59 оценок, среднее: 3,11 из 59 оценок, среднее: 3,11 из 59 оценок, среднее: 3,11 из 59 оценок, среднее: 3,11 из 5 (9)
Байрак Александр Иванович
Лікар Байрак Александр Иванович за спеціальністю Педіатр, Хірург, у місті Харків. Байрак Александр Иванович має 468 переглядів і 1 відгук. 9 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,11 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Байрак Александр Иванович”

  Олег

  03.08.2021

  Дед топ за свои деньги

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.