Баранкова Галина Владимировна
10 оценок, среднее: 4,60 из 510 оценок, среднее: 4,60 из 510 оценок, среднее: 4,60 из 510 оценок, среднее: 4,60 из 510 оценок, среднее: 4,60 из 5 (10)
Баранкова Галина Владимировна
Лікар Баранкова Галина Владимировна за спеціальністю Невропатолог, Невролог, у місті Кременчук (Полтавська обл.). Баранкова Галина Владимировна має 2 022 переглядів і 1 відгук. 10 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,60 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Невропатолог (невролог) займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Спеціалізується на таких захворюваннях як інсульт головного мозку, неврит, невралгія, епілепсія, пухлини головного та спинного мозку, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інших.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Баранкова Галина Владимировна”

  Людмила Васечек

  19.09.2019

  Отличный доктор. Мы после инсульта восстанавливали мужа. К ней приехали не могли на 3й этаж подняться. Она спускалась вниз к нам. Сейчас муж на работе. Ездим на осмотры. Тьху тьху. Терапия идёт непрерывно. Она назначает.
  Здоровья нашему доктору.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені