Биленко Александр Анатольевич
8 оценок, среднее: 4,25 из 58 оценок, среднее: 4,25 из 58 оценок, среднее: 4,25 из 58 оценок, среднее: 4,25 из 58 оценок, среднее: 4,25 из 5 (8)
Биленко Александр Анатольевич
Лікар Биленко Александр Анатольевич за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Одеса. Биленко Александр Анатольевич має 1 949 переглядів і 1 відгук. 8 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,25 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Биленко Александр Анатольевич”

  Татьяна

  14.02.2020

  Хочу выразить искреннюю благодарность Биленко Александру Анатольевичу и Шилину Игорю Владимировичу, врачи от Бога. Благодарю Вас за вашу работу и оказанную моей маме помощь. Вечно буду Вам благодарна за спасение моей мамы. Желаю Вам и Вашим семьям здоровья. Спасибо Вам большое!!!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.