Бондарь Александр Вадимович
2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2)
Бондарь Александр Вадимович
Лікар Бондарь Александр Вадимович за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Одеса. Бондарь Александр Вадимович має 235 переглядів і 4 комментария. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

4 відгуків на “Бондарь Александр Вадимович”

  Юля

  16.09.2020

  Хороший маммолог, была на консультации в прошлом году, после лечения у маммолога Бондаря, грудь больше не болит!

  0
  0

  Екатерина

  16.09.2020

  Маммолог Бондарь А.В компетентный, внимательный и отзывчивый специалист. Приём маммолога понравился и я осталась довольна, нерешённых вопросов не осталось. При необходимости планирую записаться к этому доктору. Он провёл обследование и проконсультировал. По результатам поставил мне диагноз и сделал необходимые назначения. Я успешно прошла лечение заболеваний груди. Сомнений по поводу профессионализма врача нет.

  0
  0

  Анастасия

  15.02.2021

  Маммолог Бондарь А.В показал себя, как отличный специалист, была у него недавно на приеме. Он сразу смог выявить мою проблему с грудью. После обследования выписал мне грамотное лечение.

  0
  0

  Ирина

  25.04.2023

  Со своей стороны я могу сказать уверенно, что маммолог Бондарь А.В. настоящий профессионал своего дела! Я у него пластику груди делала. Результатом очень довольна. Рекомендую.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.