Цебро Александр Васильевич

5 оценок, среднее: 3,40 из 55 оценок, среднее: 3,40 из 55 оценок, среднее: 3,40 из 55 оценок, среднее: 3,40 из 55 оценок, среднее: 3,40 из 5 5 голос(ов)
| 50 просмотров
Цебро Александр Васильевич

Специальность:

Место работы:

  Город:

  Оцените врача:
  (5 оценок, среднее: 3,40 из 5)
  Загрузка...
  Порекомендовать врача:

  Врач Цебро Александр Васильевич в городе Киев по специальности Стоматолог, . Читать отзывы и комментарии пациентов. Где принимает Цебро Александр Васильевич в городе Киев .

  Описание специальности:

   Стоматолог специализируется на лечении и профилактике заболеваний ротовой полости и челюстно-лицевой области. Зубной врач проводит пломбирование, отбеливание, удаление, протезирование зубов, постановку брекетов, лечение кариеса, пульпита, пародонтита и другие услуги.

  5 комментариев для “Цебро Александр Васильевич

  1. Жахливий лікар! Зробила знімок, лікар не зрозумів, де флюс. Зуб розпиляв сусідній. Закінчилось все зверненням до іншого лікаря. Чоловікові пломбував два зуби. Перша пломба випала через місяць, а друга через чотири місяці, хоча гарантія була шість місяців. Гроші качає гарні. Маєте змогу,зверніться до іншої клініки. Олександру Васильовичу, на жаль, до звання стоматолога, ще далеко.

  2. Лікуємося всією родиною у Олександра Васильовича,дуже задоволені кваліфікацією,відношенням до пацієнтів та готовністю завжди прийти на допомогу!Щиро вдячні,що лікуємося саме в нього.РЕКОМЕНДУЄМО!!!

  3. Неодноразово звертався ло цього лікаря,не можу зрозуміти попередній негативний відгук.Так як сам лікуюся регулярно.Нарікань ніколи не було.Завжди звертаю увагу на якість матеріалів,у Олександра Васильовича вони завжди сучасні!Задоволений ,що лікар дає гарантію на свою роботу,ніде ні в одній клініці такого не зустрічав.З приводу нарікань Юлії за вартість послуг,можу сказати одне,що все відповідає кваліфікації лікаря,вартості якісних матеріалів та роботи лікаря.РЕКОМЕНДУЮ!

  4. Була дуже здивована першим відгуком. Перебувала у лікаря вчора, а обслуговуюсь більше 15 років. До цього була піцієнтом в одній з самих відомих клінік Києва. Хочу сказати, що а ні гучне ім’я, а ні відомість клініки, ні ціни на порядок вищі, ніж у Олександра Васильовича, не гарантує від ускладнень під час лікування, тим більше, знаю, що лікування зуба із гноєм — це намагання його врятувати. Вважаю, що не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Тим більше мені не зрозуміло, коли людина пише погані відгуки через те, що випала пломба, замість того, щоб підти і її знову постивити, якщо вона на гарантії. В мене була схожа проблема, коли від великого навантаження тріснула частина пломби (лікар по гарантії переробив швидко та якісно). Хочу задати питання: невже Вам не траплялися дійсно погані лікарі? Якщо бездумно обливати всіх брудом, то дійсно гарні спеціалісти будуть доступні тільки населенню Польщі та Німеччини.
   Для мене дійсно гарним показником роботи Олександра Васильовича є те, що за 15 років не було в мене видалено жодного зуба і зараз приходжу тільки на контрольний огляд раз в 6 місяців. Дуже вдячна цьому лікарю за його терпіння та почуття гумору.

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Читайте также: