Черчел Вадим Борисович
1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1)
Черчел Вадим Борисович
Лікар Черчел Вадим Борисович за спеціальністю Невропатолог, Невролог, у місті Одеса. Черчел Вадим Борисович має 537 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Невропатолог (невролог) займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Спеціалізується на таких захворюваннях як інсульт головного мозку, неврит, невралгія, епілепсія, пухлини головного та спинного мозку, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інших.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Черчел Вадим Борисович”

    Сергей

    02.02.2020

    Был у этого врача в клинике инто-сана не чем мне не помог а пытался положить в их стационар на неделю за 850$ причем без всяких на то оснований, будьте осторожны!

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені