Череда Артем Евгеньевич
9 оценок, среднее: 4,44 из 59 оценок, среднее: 4,44 из 59 оценок, среднее: 4,44 из 59 оценок, среднее: 4,44 из 59 оценок, среднее: 4,44 из 5 (9)
Череда Артем Евгеньевич
Лікар Череда Артем Евгеньевич за спеціальністю Стоматолог, у місті Харків. Череда Артем Евгеньевич має 548 переглядів і 1 відгук. 9 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,44 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Стоматолог спеціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань ротової порожнини та щелепно-лицьової області. Зубний лікар проводить пломбування, відбілювання, видалення, протезування зубів, постановку брекетів, лікування карієсу, пульпіту, пародонтиту та інші послуги.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Череда Артем Евгеньевич”

  Юля

  11.08.2020

  Доктор от Бога! Настоящий профессионал: внимательный, грамотный, уверенный доктор, при этом добрый и обоятельный человек. Не наживается на чужом горе а по-настоящему помогает людям. Лечил всех членов моей семьи. Огромное спасибо!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.