Дашко Александр Петрович
12 оценок, среднее: 3,50 из 512 оценок, среднее: 3,50 из 512 оценок, среднее: 3,50 из 512 оценок, среднее: 3,50 из 512 оценок, среднее: 3,50 из 5 (12)
Дашко Александр Петрович
Врач Дашко Александр Петрович по специальности Хирург, в городе Черкассы. Дашко Александр Петрович имеет 741 просмотров и 1 отзыв. 12 пациентов оценили доктора, общий рейтинг 3,50 из 5.
  • Телефон
  • E-mail

Хирург специализируется на оперативном лечении травм и заболеваний различных органов и систем организма, используя для их диагностики объективные, лабораторные и инструментальные методы исследования.

  • Название клиники
  • Адрес
Загрузка...

One thought on “Дашко Александр Петрович”

    Nata_lia

    26.04.2021

    Гарний спеціаліст, людина, яка викликає довіру, відкритий для спілкування. Мені він робив операцію по видаленню геморою. Можливо, не сама складна операція, але точно приємного мало. Прийшла до нього з направленням з поліклініки, ніяких домовленостей, знайомств, тощо. Він розказав про операцію, про можливі ускладнення, відповів на всі запитання, розказав як підготуватись до операції, щоб потім не було цих ускладнень. Після операції протягом першої доби постійно заходив і перевіряв стан. В післяопераційний період — уважне ставлення, відповіді на будь-які запитання, а їх буде чимало, якщо вам не кожен день роблять оперативне втручання. Загалом я вдячна лікарю в поліклініці, що направила мене саме до цього лікаря.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *