Демиденко Алексей Дмитриевич
12 оценок, среднее: 4,08 из 512 оценок, среднее: 4,08 из 512 оценок, среднее: 4,08 из 512 оценок, среднее: 4,08 из 512 оценок, среднее: 4,08 из 5 (12)
Демиденко Алексей Дмитриевич
Лікар Демиденко Алексей Дмитриевич за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Харків. Демиденко Алексей Дмитриевич має 979 переглядів і 2 комментария. 12 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,08 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Демиденко Алексей Дмитриевич”

  Алёна

  19.08.2019

  Очень нужен номер телефона Демиденко Алексей Дмитриевич

  0
  0

  Світлана

  03.04.2023

  Доктор уважний, компетентний, приділяє час та не назначає зайвого. Знаю його вже кілька років. Проходила планові обстеження та народжувала у нього свою доньку 4 роки тому. Всю вагітність він був на зв’язку та відповідав на всі мої запитання дуже терпляче. Все пройшло добре. Рекомендую як компетентного спеціаліста та чуйну людину

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.