Долуда Іріна Вячеславівна
32 оценки, среднее: 4,19 из 532 оценки, среднее: 4,19 из 532 оценки, среднее: 4,19 из 532 оценки, среднее: 4,19 из 532 оценки, среднее: 4,19 из 5 (32)
Долуда Іріна Вячеславівна
Лікар Долуда Іріна Вячеславівна за спеціальністю Хірург, Онколог, Дерматолог, у місті Харків. Долуда Іріна Вячеславівна має 1 972 переглядів і 2 комментария. 32 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,19 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження. Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Дерматолог займається лікуванням шкірних захворювань, а саме псоріазу, акне, грибкових уражень шкіри та її придатків, пики, герпесу, дерматитів та інших захворювань.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Обласний центр онкології
 • Адреса вул. Лісопарківська, 4
Загрузка...

2 відгуків на “Долуда Іріна Вячеславівна”

  ОЛЕЙНИК НАДЕЖДА

  03.12.2021

  ХОЧУ ПОБЛАГОДАРИТЬ ИРИНУ ВЯЧЕСЛАВНУ ЗА ПРОФЕССЕОНАЛИЗМ И ДОБРОЕ ОТНОШЕНИЕ К ПАЦИЕНТАМ!
  ЖЕЛАЮ ВАМ БЛАГОПОЛУЧИЯ.ЗДОРОВЬЯ И ОПТИМИЗМА!СПАСИБО ЗА ВАШУ РАБОТУ!С НАСТУПАЮЩИМ ЛУЧШИМ ГОДОМ 2022!

  1
  0

  Ирина

  03.11.2022

  Ирина Вячеславовна прекрасный доктор и солнечный человек. Это так важно в лечении онкологии. Сплошной позитив, вера в успех лечения передается пациенту и помогает успешно бороться с недугом.

  1
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.