Дороженко Александр Иванович
7 оценок, среднее: 3,14 из 57 оценок, среднее: 3,14 из 57 оценок, среднее: 3,14 из 57 оценок, среднее: 3,14 из 57 оценок, среднее: 3,14 из 5 (7)
Дороженко Александр Иванович
Лікар Дороженко Александр Иванович за спеціальністю Дерматолог, Онколог, у місті Кременчук (Полтавська обл.). Дороженко Александр Иванович має 1 194 переглядів і не має жодного відгуку. 7 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,14 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Дерматолог займається лікуванням шкірних захворювань, а саме псоріазу, акне, грибкових уражень шкіри та її придатків, пики, герпесу, дерматитів та інших захворювань. Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені