Довгань Сергей Борисович
5 оценок, среднее: 4,60 из 55 оценок, среднее: 4,60 из 55 оценок, среднее: 4,60 из 55 оценок, среднее: 4,60 из 55 оценок, среднее: 4,60 из 5 (5)
Довгань Сергей Борисович
Лікар Довгань Сергей Борисович за спеціальністю Педіатр, Травматолог, Ортопед, у місті Харків. Довгань Сергей Борисович має 1 000 переглядів і 1 відгук. 5 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,60 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку. Травматолог (ортопед) займається лікуванням та діагностикою захворювань опорно-рухового апарату, спричинених травмами або дегенеративно-дистрофічними змінами суглобів та кісток. У компетенцію травматолога входять такі захворювання як переломи, вивихи, тріщини кісток, деформації стопи, плоскостопість, сколіоз, остеопороз, артроз, остеомієліт та інші захворювання.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Довгань Сергей Борисович”

  Елена

  03.06.2022

  Отличный врач, оказал ребенку своевременную, квалифицированную помощь. Вместе с доктором Хомяком Александром Николаевичем провели операцию ребенку(перелом бедра со смещением). Спасибо им огромное, это действительно врачи от бога. Без единого намека на деньги, человеческое отношение всего мед. персонала круглосуточно. Дай бог здоровья!!!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.