Ероцкая Ирина Владимировна
6 оценок, среднее: 4,33 из 56 оценок, среднее: 4,33 из 56 оценок, среднее: 4,33 из 56 оценок, среднее: 4,33 из 56 оценок, среднее: 4,33 из 5 (6)
Ероцкая Ирина Владимировна
Лікар Ероцкая Ирина Владимировна за спеціальністю Невропатолог, Невролог, Педіатр, Фізіотерапевт, у місті Одеса. Ероцкая Ирина Владимировна має 825 переглядів і 1 відгук. 6 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,33 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Невропатолог (невролог) займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Спеціалізується на таких захворюваннях як інсульт головного мозку, неврит, невралгія, епілепсія, пухлини головного та спинного мозку, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інших. Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку. Фізіотерапевт за допомогою різних фізичних методів (тепло, ультразвук, магнітне поле, ультрафіолет), лікувальної гімнастики, грязелікування, електрофорезу сприяє швидкому одужанню та відновленню функцій організму.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Ероцкая Ирина Владимировна”

    Алена

    10.06.2021

    Ирина Владимировна, низкий Вам поклон за моего сына, за Ваше внимание, за труд, за «светлую голову», благодаря Вашей работе мой сын заговорил.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені