Фецяк Ярослав Васильович
6 оценок, среднее: 2,17 из 56 оценок, среднее: 2,17 из 56 оценок, среднее: 2,17 из 56 оценок, среднее: 2,17 из 56 оценок, среднее: 2,17 из 5 (6)
Фецяк Ярослав Васильович
Лікар Фецяк Ярослав Васильович за спеціальністю Уролог, у місті Трускавець (Львівська обл.). Фецяк Ярослав Васильович має 625 переглядів і 1 відгук. 6 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 2,17 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Уролог спеціалізується на патології сечовидільної системи: цистит, сечокам'яна хвороба, простатит, фімоз, пієлонефрит. Займається лікуванням чоловіків та жінок. Надає медикаментозну та хірургічну допомогу в лікуванні вищезгаданих патологій.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Фецяк Ярослав Васильович”

    Сергiй Циганенко

    02.08.2022

    Дуже вдячний Ярославу Васильовичу. В 2014 був в мене камiнь 2,5 см. В Харковi менi вiдмовили в лiтотрепсii, а Ярослав Васильович погодився. Я позбувся каменя i знов зажив нормальним життям. А я до того мучився роками. Коштувало тодi це 2000 гривень. Я приiхав в Трускавець ходити не мiг(боляче), а поiхав здоровою людиною.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені