Федусь Ганна Леонідівна
1 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 5 (1)
Федусь Ганна Леонідівна
Лікар Федусь Ганна Леонідівна за спеціальністю Дерматолог, Венеролог, у місті Одеса. Федусь Ганна Леонідівна має 698 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 1,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Дерматолог займається лікуванням шкірних захворювань, а саме псоріазу, акне, грибкових уражень шкіри та її придатків, пики, герпесу, дерматитів та інших захворювань. Венеролог спеціалізується на захворюваннях, що передаються статевим шляхом. До таких хвороб належать сифіліс, гонорея, генітальний герпес, кандидоз, лобкові воші та інші.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Поліклініка всієї сім’ї Odrex на Сахарова
 • Адреса вул. Академіка Сахарова, 1б/2
Загрузка...

1 відгук на “Федусь Ганна Леонідівна”

  Vita

  02.04.2023

  Непрофесійний лікар, не раджу ніколи до неї звертатися. Витрачений час та гроші і результат набагато гірший ніж був До лікування. Якби мене хтось попередив до того, як звернутися, але вже пізно. Може хоч комусь стане у нагоді мій відгук, бережіть здоров’я і десять разів подумайте перед тим як звернутися саме до Федусь.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.