Фомина Татьяна Георгиевна
1 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 5 (1)
Фомина Татьяна Георгиевна
Лікар Фомина Татьяна Георгиевна за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Одеса. Фомина Татьяна Георгиевна має 1 142 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 1,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Фомина Татьяна Георгиевна”

  Мария

  27.09.2019

  Фомина Т.Г. Абсолютно невнимательный непрофессионал. Безответственная. Бесчеловечная. ТВАРЬ, которая забрала у меня жизнь. НЕ имеет право работать с людьми, это как минимум. Была на приеме у Фоминой, обнаружила воспаление. Прием ввелся параллельно с другим пациентом. Соответсвующего лечения не назначила, только один препарат на травах, период приема 2 недели. Никакой диагностики после лечения не было назначено. Далее, сказала приходить через 4 месяца. Результат недолеченной проблемы- РАК. Эта ТВАРЬ от которой надо бежать! Вообще, в кабинете Фомина берет анализ крови у пацентов, с вены, руку перевязывают перчаткой.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.