Фонтанкина Наталья Сергеевна
15 оценок, среднее: 4,33 из 515 оценок, среднее: 4,33 из 515 оценок, среднее: 4,33 из 515 оценок, среднее: 4,33 из 515 оценок, среднее: 4,33 из 5 (15)
Фонтанкина Наталья Сергеевна
Лікар Фонтанкина Наталья Сергеевна за спеціальністю Ендокринолог, у місті Одеса. Фонтанкина Наталья Сергеевна має 1 771 переглядів і 1 відгук. 15 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,33 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Ендокринолог займається діагностикою та лікуванням цукрового діабету та його ускладнень, тиреотоксикозу, гіпотиреозу, токсичного зоба, хвороби Іценко-Кушинга, синдрому Штейна-Левенталя, ендокринне безпліддя у чоловіків та жінок, порушення менструального циклу та інші захворювання ендокринної системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Фонтанкина Наталья Сергеевна”

    Алена

    28.07.2020

    Сегодня побывали у Фонтанкиной Н. С., ОООЧЕНЬ ПРИЯТНЫЙ, МУДРЫЙ, ГРАМОТНЫЙ ДОКТОР. Помогла нам разобраться с проблемой и подсказала как быть дальше. СПАСИБО ОГРОМНОЕ, ВСЕМ СОВЕТУЮ.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені