Гармидер Ольга Вольдемаровна
1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1)
Гармидер Ольга Вольдемаровна
Лікар Гармидер Ольга Вольдемаровна за спеціальністю Алерголог, імунолог, Терапевт, у місті Одеса. Гармидер Ольга Вольдемаровна має 953 переглядів і 2 комментария. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Алерголог (Імунолог) займається діагностикою та лікуванням патології імунної системи зокрема бронхіальної астми, атопічного дерматиту, кропив'янки та інших алергічних захворювань. Терапевт – це спеціаліст широкого профілю, який обслуговує доросле населення. Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань внутрішніх органів, також проводить профогляди, входить до складу лікувально-консультативної комісії та медико-соціальної експертної комісії для встановлення непрацездатності та груп інвалідності.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Гармидер Ольга Вольдемаровна”

  Даниил

  13.01.2018

  Я рекомендую данного доктора. Внимательный и грамотный специалист. Очень приятная женщина и положительный человек.

  Ната

  21.05.2018

  Хороший специалист, адекватный, щепетильный. Помогла с проблемой.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені