Годун Татьяна Михайловна
3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3)
Годун Татьяна Михайловна
Лікар Годун Татьяна Михайловна за спеціальністю Сімейний лікар, Терапевт, у місті Миколаїв. Годун Татьяна Михайловна має 300 переглядів і 1 відгук. 3 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Сімейний лікар це фахівець первинної ланки надання медичної допомоги. Він є лікарем загальної практики та сімейної медицини з багатопрофільною підготовкою, до сфери обслуговування якого входять діти, дорослі та літні люди будь-якої статі. Терапевт – це спеціаліст широкого профілю, який обслуговує доросле населення. Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань внутрішніх органів, також проводить профогляди, входить до складу лікувально-консультативної комісії та медико-соціальної експертної комісії для встановлення непрацездатності та груп інвалідності.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Годун Татьяна Михайловна”

    марина.ильчук

    25.06.2020

    я.ильчук марина анатольевна.очень люблю и уважаю очень семейного врача годун татьяну михайловну и как человека и как врача

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені