Гончаренко Игорь Николаевич
10 оценок, среднее: 4,40 из 510 оценок, среднее: 4,40 из 510 оценок, среднее: 4,40 из 510 оценок, среднее: 4,40 из 510 оценок, среднее: 4,40 из 5 (10)
Гончаренко Игорь Николаевич
Лікар Гончаренко Игорь Николаевич за спеціальністю Хірург, у місті Одеса. Гончаренко Игорь Николаевич має 1 469 переглядів і 4 комментария. 10 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,40 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

4 відгуків на “Гончаренко Игорь Николаевич”

  Светлана

  19.05.2019

  Отличный сосудистый хирург!

  0
  0

  Александр

  16.11.2019

  Однозначно один из лучших специалистов в городе. Рекомендую

  0
  0

  Мария

  18.06.2021

  Игорь Николаевич Гончаренко — доктор от Бога!!! Он триждьі оперировал моего мужа, практически вьітаскивал его из того света. Мьі ему бесконечно благодарньі! Игорь Николаевич- прекрасньій специалист, профессионал, один из лучших в Украине. Вьі нам очень нужньі, Игорь Николаевич!!! Будьте здоровьі на многие годьі! Благополучия вам и успехов в Вашем благородном труде!!! Огромное спасибо вам, дорогой наш доктор!!!

  0
  0

  Юрий

  06.03.2024

  Врач от Бога. Оперировался у него дважды, шунтирование и тробоктамия. Сделал то, за что другие врачи категорически не брались — спас мне ногу, большое ему человеческое спасибо и поклон. Побольше бы таких хороших специалистов и замечательных людей.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.