Горошко Сергій Леонідович
16 оценок, среднее: 4,50 из 516 оценок, среднее: 4,50 из 516 оценок, среднее: 4,50 из 516 оценок, среднее: 4,50 из 516 оценок, среднее: 4,50 из 5 (16)
Горошко Сергій Леонідович
Лікар Горошко Сергій Леонідович за спеціальністю Травматолог, Ортопед, у місті Харків. Горошко Сергій Леонідович має 791 переглядів і 2 комментария. 16 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,50 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Травматолог (ортопед) займається лікуванням та діагностикою захворювань опорно-рухового апарату, спричинених травмами або дегенеративно-дистрофічними змінами суглобів та кісток. У компетенцію травматолога входять такі захворювання як переломи, вивихи, тріщини кісток, деформації стопи, плоскостопість, сколіоз, остеопороз, артроз, остеомієліт та інші захворювання.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17
 • Адреса прт. героїв Харкова, 195
 • Місто Харків
 • Область Харківська
 • Джерело https://17mkbl.city.kharkiv.ua/pidrozdily-likarni/travmatologycheskoe-otdelenye-dlya-vz/
Загрузка...

2 відгуків на “Горошко Сергій Леонідович”

  Алекс

  30.01.2020

  Високопрофесійний спеціаліст. Порядна людина.

  0
  0

  Ірина

  05.04.2024

  Лікар від Бога! Дуже грамотний, кваліфікований, чуйний, порядний! Якщо хочите відмінний результат лікування, то це саме ваш лікар.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.