Качура Антон Юрьевич
1 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 5 (1)
Качура Антон Юрьевич
Лікар Качура Антон Юрьевич за спеціальністю Андролог, Уролог, у місті Одеса. Качура Антон Юрьевич має 141 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 1,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Андролог займається діагностикою та лікуванням простатиту, аденоми передміхурової залози, безпліддя у чоловіків, інфекційних захворювань чоловічої статевої системи. Уролог спеціалізується на патології сечовидільної системи: цистит, сечокам'яна хвороба, простатит, фімоз, пієлонефрит. Займається лікуванням чоловіків та жінок. Надає медикаментозну та хірургічну допомогу в лікуванні вищезгаданих патологій.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Качура Антон Юрьевич”

  Пациент

  14.09.2020

  Шарлатан! Подделывает анализы и разводит на дорогое лечение!
  Взял дорогущие анализы на все что только можно, в итоге обнаружил целый букет (симптомов никаких не было!) выписал лечение аж почти на 1000$!!!
  Мы пошли в другую клинику, сдали те же анализы, и что вы думаете, не обнаружено ничего!
  А если бы начали лечение у этого недоврача, покалечил бы себе здоровье!
  Крайне не советую этого «специалиста»

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені