Кар’єв Дмитро Георгієвич
2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2)
Кар’єв Дмитро Георгієвич
Лікар Кар’єв Дмитро Георгієвич за спеціальністю Хірург, Проктолог, у місті Одеса. Кар’єв Дмитро Георгієвич має 385 переглядів і 1 відгук. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження. Проктолог спеціалізується на хворобах товстої кишки. Займається діагностикою та лікуванням геморою, травм та пухлин прямої та ободової кишки, анальних тріщин та інших захворювань.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Оксфорд Медікал
 • Адреса Французький бульвар, 15
Загрузка...

1 відгук на “Кар’єв Дмитро Георгієвич”

  Вячеслав

  17.03.2019

  Исключительно РЕКОМЕНДУЮ Дмитрия Георгиевича Карьева,как врача-проктолога,врача-профессионала.
  Пришёл к нему с проблемой, которую не решили в ГКБ 10 г. Одессы
  Врачи редко берутся переделывать за своими коллегами — не профессионалами,но Дмитрий Георгиевич сделал всё,и сделал качественно
  Спасибо ему ещё раз!

  Работает он на Тенистой в Университетской клинике ОНМУ и в Oxford Medical

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.