Кароль Юрій Степанович

4 оценки, среднее: 3,00 из 54 оценки, среднее: 3,00 из 54 оценки, среднее: 3,00 из 54 оценки, среднее: 3,00 из 54 оценки, среднее: 3,00 из 5 4 голос(ов)
Оцените врача:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Специальность:

  Онколог

  Онколог специализируется на диагностике и лечении раковых заболеваний щитовидной железы, легких, желудка, кишечника, матки, яичников, предстательной железы и других органов, а также опухолевых заболеваниях таких как саркомы, аденома, меланома, фибромиомы, ангиомы, лимфомы, лейкоз и другие.

Место работы:

  Город:

  Врач Кароль Юрій Степанович в городе Львів по специальности Онколог, . Читать отзывы и комментарии пациентов. Где принимает Кароль Юрій Степанович в городе Львів .

  5 комментариев для “Кароль Юрій Степанович

  1. Цей лiкар гематолог, а не онколог. Может вiн i досвiдчений, але те , як вiн проводить себе з пацiентами — як цар Горох. Зверхне ставлення , як до якогось гiмна останнього. Це непрофесiйно, неприемно. Це на фото в iнтернетi вiн посмiхаеться , а реально даже неприемна людина

  2. Гематолог Кароль Юрій Степанович. Працює в 5 лікарні на Чупринки , зараз ще відкрив навпроти лікарні клініку Смарт. Якщо потрапили до нього — міняйте на іншого лікаря негайно. Призначає лікування не подивившись попередньо на аналізи пацієнта. Дуже багато хворих в нього помирає. Працює виключно на відкати. По відділенню шниряють кур’єри з дорогими ліками , з яких він має відкати. Якщо довелось потрапити до відділення — краще йдіть до внучки проф. Виговської, вона хоч із бабцею порадиться перед лікуванням. А Кароль — це шанс потрапити в могилу раніше ніж треба.

  3. Лікар від Бога. Безвідмовна людина і хороший спеціаліст. Скільки разів звертався до нього з проханням допомогти — завжди отримував хороше лікування і моральну підтримку. Від жителів села Сокільники низький уклін Вам, пане Юрію!

  4. Зараз у нього лікуюсь.Людина від Бога.Старається з сіх сил.Якщо в чомусь сумнівається робимо всі які треба аналізи по них і лікує.Звичайно що він не може відповідати за ті аналізи які роблять,він лише лікує.А на рахунок кур’єрів то всі там так працюють,мені всерівно головне щоб були потрібні ліки,адже життя цінніше.Рекомендую Кароля Ю.С. лікар який знається в роботі,не одного витягнув.

  5. Хочу написати свій відгук про гематолога Кароль Юрія Степановича.В серпні 2016 році ми потрапили до нього з діагнозом Лімфома Ходжкіна.Паціент мій син-молодий 20-річний хлопець!…
   Якою ж байдужою і черствою треба бути »нелюдиною»,щоб навіть не послати його на кріоконсервацію сперми перед початком токсичноі хіміотерапіі!!!Це перше правило любого онколога!!Стадія хвороби теж була поставлена невірно(( Хіміотерапія за схемою BEACOPP 21,вже давно не використовується,як нерезультативна.
   Нам потрібно було проходити Beacopp eskalated і тоді велика ймовірність,що ми б уже забули про лімфому…Ці жахлива халатність Кароля Ю.С. привела до того,що дітей у мого сина,скоріш за все ніколи не буде(((ми лікуємось уже третій рік(( Але тепер уже,слава Богу в інституті раку м.Києва,де дійсно працюють професіонали!
   Нехай це залишиться на совісті Ю.С.

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Читайте также: