Кароль Юрій Степанович

7 оценок, среднее: 3,86 из 57 оценок, среднее: 3,86 из 57 оценок, среднее: 3,86 из 57 оценок, среднее: 3,86 из 57 оценок, среднее: 3,86 из 5 7 голос(ов)

Специальность:

Место работы:

  Город:

  Оцените врача:
  (7 оценок, среднее: 3,86 из 5)
  Загрузка...
  Порекомендовать врача:

  Врач Кароль Юрій Степанович в городе Львів по специальности Гематолог, . Читать отзывы и комментарии пациентов. Где принимает Кароль Юрій Степанович в городе Львів .

  Описание специальности:

   Гематолог специализируется на нарушениях качественного и количественного состава крови, на причинах возникновения и методах диагностики заболеваний кровообращения. Занимается лечением анемии, лейкопении, лейкоза, лимфолейкоза, миелолейкоза, гемофилии и других заболеваний.

  8 комментариев для “Кароль Юрій Степанович

  1. Цей лiкар гематолог, а не онколог. Может вiн i досвiдчений, але те , як вiн проводить себе з пацiентами — як цар Горох. Зверхне ставлення , як до якогось гiмна останнього. Це непрофесiйно, неприемно. Це на фото в iнтернетi вiн посмiхаеться , а реально даже неприемна людина

  2. Гематолог Кароль Юрій Степанович. Працює в 5 лікарні на Чупринки , зараз ще відкрив навпроти лікарні клініку Смарт. Якщо потрапили до нього — міняйте на іншого лікаря негайно. Призначає лікування не подивившись попередньо на аналізи пацієнта. Дуже багато хворих в нього помирає. Працює виключно на відкати. По відділенню шниряють кур’єри з дорогими ліками , з яких він має відкати. Якщо довелось потрапити до відділення — краще йдіть до внучки проф. Виговської, вона хоч із бабцею порадиться перед лікуванням. А Кароль — це шанс потрапити в могилу раніше ніж треба.

  3. Лікар від Бога. Безвідмовна людина і хороший спеціаліст. Скільки разів звертався до нього з проханням допомогти — завжди отримував хороше лікування і моральну підтримку. Від жителів села Сокільники низький уклін Вам, пане Юрію!

  4. Зараз у нього лікуюсь.Людина від Бога.Старається з сіх сил.Якщо в чомусь сумнівається робимо всі які треба аналізи по них і лікує.Звичайно що він не може відповідати за ті аналізи які роблять,він лише лікує.А на рахунок кур’єрів то всі там так працюють,мені всерівно головне щоб були потрібні ліки,адже життя цінніше.Рекомендую Кароля Ю.С. лікар який знається в роботі,не одного витягнув.

  5. Хочу написати свій відгук про гематолога Кароль Юрія Степановича.В серпні 2016 році ми потрапили до нього з діагнозом Лімфома Ходжкіна.Паціент мій син-молодий 20-річний хлопець!…
   Якою ж байдужою і черствою треба бути »нелюдиною»,щоб навіть не послати його на кріоконсервацію сперми перед початком токсичноі хіміотерапіі!!!Це перше правило любого онколога!!Стадія хвороби теж була поставлена невірно(( Хіміотерапія за схемою BEACOPP 21,вже давно не використовується,як нерезультативна.
   Нам потрібно було проходити Beacopp eskalated і тоді велика ймовірність,що ми б уже забули про лімфому…Ці жахлива халатність Кароля Ю.С. привела до того,що дітей у мого сина,скоріш за все ніколи не буде(((ми лікуємось уже третій рік(( Але тепер уже,слава Богу в інституті раку м.Києва,де дійсно працюють професіонали!
   Нехай це залишиться на совісті Ю.С.

  6. Шановна пані Соломіє, приношу вибачення. Я думаю, Ви не були моєю пацієнткою, а, можливо, хотіли проконсультуватись амбулаторно. Я не завжди знаходжу час на амбулаторні консультації, так як це не є моїм обов’язком. Я веду важких та складних хворих у стаціонарі і саме це є моїм функціональним обов’язком.

  7. Контролюйте Кароля, обов’язково додатково консультуйтесь у лікаря Виговської.

  8. Кароль Юрій Степанович- лікар від Бога. Мій батько 8 рік хворіє хронічним лімфолейкозом, протягом усього часу лікуємось в Кароля. Я дуже вдячна Юрію Степановичу за людянність та професіоналізм, за готовність в будь який час поговорити і порадити. Цей лікар постійно удосконалює своі знання, володіє новими методиками і працює над своім авторитетом!!!!

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Читайте также: