Касаткин Олег Иванович
7 оценок, среднее: 4,86 из 57 оценок, среднее: 4,86 из 57 оценок, среднее: 4,86 из 57 оценок, среднее: 4,86 из 57 оценок, среднее: 4,86 из 5 (7)
Касаткин Олег Иванович
Лікар Касаткин Олег Иванович за спеціальністю Дерматолог, Онколог, Хірург, у місті Одеса. Касаткин Олег Иванович має 1 641 переглядів і 2 комментария. 7 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,86 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Дерматолог займається лікуванням шкірних захворювань, а саме псоріазу, акне, грибкових уражень шкіри та її придатків, пики, герпесу, дерматитів та інших захворювань. Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Касаткин Олег Иванович”

  Марина

  31.10.2021

  Касаткин Олег Иванович -очень толковый ! Будьте здоровы!

  Анна

  02.12.2021

  Касаткин О.И. удалял мне родимки в прошлом году в Онкодиспансере, я в восторге, ювелир, прошел год даже шрама не осталось!!!! В этом году прийду снова и подругу захвачу, у нее тоже растущие родимки на лице.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені