Каширіна Наталія Евгенівна
10 оценок, среднее: 3,90 из 510 оценок, среднее: 3,90 из 510 оценок, среднее: 3,90 из 510 оценок, среднее: 3,90 из 510 оценок, среднее: 3,90 из 5 (10)
Каширіна Наталія Евгенівна
Врач Каширіна Наталія Евгенівна по специальности Акушер, Гинеколог, в городе Рівне. Каширіна Наталія Евгенівна имеет 1 289 просмотров и 10 комментариев. 10 пациентов оценили доктора, общий рейтинг 3,90 из 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гинеколог специализируется на планировании беременности, ведении родов, лечении бесплодия, а также оказывает помощь при отслойке плаценты, ее предлежании, бурной или слабой родовой деятельности, проводит кесарево сечение. Гинеколог занимается лечением уретрита, цервицита, эндометрита, нарушения менструального цикла, эрозии шейки матки и других заболеваний женской половой системы.

 • Название клиники
 • Адрес
Загрузка...

10 thoughts on “Каширіна Наталія Евгенівна”

  Альона

  07.09.2018

  Лікар просто ніякий. Тільки гроші гарно бере. Лікування не може нормально призначити. Ніколи більше не звернуся.

  Аліна

  08.08.2019

  До Каширіної Н.Є. потрапила по відгуку. Якщо в двох словах, то похід до неї – це викинуті на вітер гроші, сума яких склала майже 20000 грн. за 2 місяці. Розумію свою відповідальність, але так доїти гроші це мистецтво. Почалось все з вітамінів, які сама ж мені і продавала. Вона знала всі нюанси, що в мене в основному овуляція проходить в лівому яйнику, що лівої труби в мене немає, та в результаті вона стимульнула мені овуляцію, яка й так від природи в мене є, і зробила фейкову інсемінацію. Дуже поспішала піти у відпустку, не дочекавшись моєї природньої овуляції в правому яйнику. Чому інсемінація фейкова, тому що тепер я знаю, як насправді проводиться ця процедура і які мають бути відчуття. Після стимуляції овуляції вона сказала, що для прискорення розриву фолікулів, потрібно підшкірно вколоти гормон, який пришвидшить цей процес (цей гормон коштує 2000 грн. і вгадайте, де я його придбала? Так, в неї ж.). Як виявилось я увійшла до 0,01% жінок, на яких цей гормон не подіяв (фолікули мали розірватись через дві години після введення). Про це я дізналась на наступний ранок, коли прийшла на УЗД. Вона на нього мене не направила, хоча мала б! Я сама з цікавості пішла на перевірку, бо розривало мене вже на той час нереально. Узист підтвердив, що овулація ще не пройшла, фолікули виросли до неймовірних розмірів. І, звичайно, домінантний був зліва, де немає труби. Одразу після УЗД я поїхала на консультацію до репродуктологів, де мені розказали багато цікавих речей: що половина моїх аналізів крові на гормони не дійсна, бо кров на різні гормони здається в різні дні менструального циклу, що стимулацію мені проводили препаратами, завдяки яким вагітність мала б наступити природнім шляхом, і, взагалі, що я поспішила робити інсемінацію, не переконавшись, що пройшла овуляція. Звісно, вона багато чого не могла знати, вона ж не репродуктолог, вона педіатр з 3-місячними курсами по гінекології!!!!
  Можливо Каширіна Н.Є. і непогана людина, але вона сама мама. Як можна так наживатися на чужих нещастях?

  Любов

  19.01.2020

  Гінеколог жахливий!!!! Не рекомендую!!!! Нікому!!!!

  Наталя

  13.07.2020

  Мені неодноразово приходилося звертатися до лікаря Каширіної Н.Є. і я вражена її підходом ,як до дитини( оскільки була необхідність у консультації дитячого гінеколога), так і до себе.Лікування призначено по суті, проблеми з якими зверталася завжди вчасно та влучно лікувалися.На мою думку писати можна багато,та головне вірити і довіряти лікарю .

  Ліза

  13.07.2020

  Не можу терпіти брехні! Неодноразово звертаюся до лікаря Наталі Євгенівни.Такого чуйного та високопрофесійного лікаря ганять (вважаю-по замовленню конкурентів), і всі мовчать. Я особисто вважаю Наталю Євгенівну найкращим спеціалістом з проблем жіночого здоров’я. Завжди привітна, доброзичлива, дуже уважна, приділяє не 10хв., як всі, а терпляче вислухає, безболісно, дуже ніжно огляне. Зверталася до неї також зі своєю старшою дочкою, дитина уникла стресу першого огляду. В кабінеті під час огляду лікар створює позитивну атмосферу, включає музику, знаходить спільну мову з дитиною (пригостила цукерками, подарувала наклейку), тактовно вмовила дитину погодитися на огляд. Велика подяка Вам, Наталя Євгенівна.

  Світлана

  19.07.2020

  Дуже прикро коли люди поливають брудом, таку світлу людину. Я РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ цього мега крутого лікаря. Коли я вперше потрапила на прийом до Каширіної Наталії Євгенівни, була вражена наскільки ніжно і дбайливо проходив огляд, тоді я сказала, я нарешті знайшла людину в якої я хочу перебувати на обліку під час вагітності. Аналізи були всі по суті, нічого зайвого, вітаміни для планування вагітності, через 3 місяці я завагітніла?, всю вагітність аналізи здавала планові нічого зайвого, модних вітамін мені ніхто не виписував, не потрібних аналізів також, вся вагітність протікала ідеально, я дзвонила у будь яких питаннях на консультацію, і мені завжди все пояснювали, радили і заспокоювали, завжди були привітні, чуйні і дбайливі, давали цінні поради.Тиждень тому я народила свою крихітку, ДЯКУЮ? Наталя Євгенівна, що Ви є,??, за ту всю турботу і любов, яку ви вкладаєте в свою роботу. Я рекомендую Вас всім своїм знайомим, а ті хто вже був, також дуже задоволені!!! Бажаю вам всього найкращого, та адекватних і вдячних пацієнтів??

  Зоя

  05.09.2020

  Где принимает не понятно, нет адреса где? Как попасть?

  Тетяна

  16.09.2020

  Лікар від Бога! Дуже чуйна, уважна, привітлива, жодний гінеколог не оглядає так аккуратно і безболісно. Були проблеми з місячними,кіста на яйнику-призначила правильне, адекватне лікування і кіста розсмокталася, місячні налагодились, хоча інші гінекологи радили видаляти кісту. Все гарно пояснила, розказала, доступно, детально. Це найкращий лікар!

  Злата

  19.04.2021

  Прекрасный врач.Внимательный.Человечный и професионал.Вылечила.

  Марія

  13.08.2021

  Накінець я знайшла свого лікаря! Дуже приємна тактовна високопрофесійна лікар гінеколог-психолог.Вміє вислухати,дати тактовно пораду,підбере лікування,що підходить саме вам.Не має грубості,як в інших лікарів,бо вона ще й дитячий гінеколог і знає,що таке візит до гінеколога вперше.Не створює штучних черг,як інші лікарі,особливо,що займають керуючі посади.Детально все розповіла,пояснила,відповіла на всі питання. Я шукала саме СВОГО ЛІКАРЯ і я його знайшла!

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *