Казарновський Михайло Олександрович
6 оценок, среднее: 3,50 из 56 оценок, среднее: 3,50 из 56 оценок, среднее: 3,50 из 56 оценок, среднее: 3,50 из 56 оценок, среднее: 3,50 из 5 (6)
Казарновський Михайло Олександрович
Лікар Казарновський Михайло Олександрович за спеціальністю Акушер, Гінеколог, Онколог, у місті Одеса. Казарновський Михайло Олександрович має 857 переглядів і 2 комментария. 6 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,50 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи. Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Одеський регіональний клінічний протипухлинний центр
 • Адреса вул. Нежданової, 32
Загрузка...

2 відгуків на “Казарновський Михайло Олександрович”

  Алина

  13.01.2018

  Осталась очень довольна визитом к врачу! Михаил молодой, но очень грамотный доктор. Объяснил мне суть заболевания, назначил лечение, всё вылечили и удалось обойтись без операции. Спасибо!

  0
  0

  Марина

  13.01.2018

  Превосходный врач. Профессиональный, с современным взглядом на суть проблемы.
  Отзывчивый по любому поводу. Прекрасный хирург, очень довольна операцией

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.