Кісельова Тетяна Валентинівна
1 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 5 (1)
Кісельова Тетяна Валентинівна
Лікар Кісельова Тетяна Валентинівна за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Харків. Кісельова Тетяна Валентинівна має 174 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 1,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Міська поліклініка №8
 • Адреса пр. Перемоги, 53
Загрузка...

1 відгук на “Кісельова Тетяна Валентинівна”

  Сергей

  16.02.2021

  Из за халатности этого «врача» едва не потерял жену и ребенка. Анализы не смотрит, состояние беременушек не отслеживает, только вспоминает — звонит, чтоб деньги за прием взять и бады предложить, мол, вам эти «витамины» ну очень нужны. Мужики, если читаете это — берегите своих любимых, не пускайте их к этой мошеннице, а если пустили — берите за руку и ведите к другому врачу!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.