Клименко Анна Юрьевна
20 оценок, среднее: 3,90 из 520 оценок, среднее: 3,90 из 520 оценок, среднее: 3,90 из 520 оценок, среднее: 3,90 из 520 оценок, среднее: 3,90 из 5 (20)
Клименко Анна Юрьевна
Лікар Клименко Анна Юрьевна за спеціальністю Невропатолог, Невролог, у місті Одеса. Клименко Анна Юрьевна має 1 647 переглядів і 1 відгук. 20 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,90 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Невропатолог (невролог) займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Спеціалізується на таких захворюваннях як інсульт головного мозку, неврит, невралгія, епілепсія, пухлини головного та спинного мозку, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інших.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Клименко Анна Юрьевна”

  Вера

  23.12.2019

  Отличный специалист! Грамотный врач, поставила меня на ноги за две недели ( диагноз энцефалит, город. Измаил, больница Водников 2001 г.). Огромное спасибо и низкий Вам, Анна Юрьевна, поклон за Вашу преданность своему делу.. Специалист достойный носить звание ВРАЧА!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.