Кныш Владимир Владимирович
6 оценок, среднее: 2,83 из 56 оценок, среднее: 2,83 из 56 оценок, среднее: 2,83 из 56 оценок, среднее: 2,83 из 56 оценок, среднее: 2,83 из 5 (6)
Кныш Владимир Владимирович
Лікар Кныш Владимир Владимирович за спеціальністю Онколог, Стоматолог, у місті Одеса. Кныш Владимир Владимирович має 531 переглядів і не має жодного відгуку. 6 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 2,83 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Стоматолог спеціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань ротової порожнини та щелепно-лицьової області. Зубний лікар проводить пломбування, відбілювання, видалення, протезування зубів, постановку брекетів, лікування карієсу, пульпіту, пародонтиту та інші послуги.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені