Кочегарова Ирина Петровна
2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2)
Кочегарова Ирина Петровна
Лікар Кочегарова Ирина Петровна за спеціальністю Педіатр, УЗД-фахівець, у місті Миколаїв. Кочегарова Ирина Петровна має 203 переглядів і 1 відгук. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку. УЗД - фахівець спеціалізується на діагностиці захворювань внутрішніх органів шляхом використання властивостей ультразвукових хвиль проходити через тканини організму людини.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Кочегарова Ирина Петровна”

    Маша

    24.07.2019

    Рекомендуем этого врача как хорошего специалиста! Не один раз к ней обращались всегда приветливая и внимательная к ребенку.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені