Косаковский Дмитрий Иванович
4 оценки, среднее: 3,25 из 54 оценки, среднее: 3,25 из 54 оценки, среднее: 3,25 из 54 оценки, среднее: 3,25 из 54 оценки, среднее: 3,25 из 5 (4)
Косаковский Дмитрий Иванович
Лікар Косаковский Дмитрий Иванович за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Одеса. Косаковский Дмитрий Иванович має 897 переглядів і не має жодного відгуку. 4 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,25 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.