Крючкова Наталья Николаевна
3 оценки, среднее: 2,33 из 53 оценки, среднее: 2,33 из 53 оценки, среднее: 2,33 из 53 оценки, среднее: 2,33 из 53 оценки, среднее: 2,33 из 5 (3)
Крючкова Наталья Николаевна
Лікар Крючкова Наталья Николаевна за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Одеса. Крючкова Наталья Николаевна має 733 переглядів і 1 відгук. 3 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 2,33 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Крючкова Наталья Николаевна”

  Яна

  30.03.2022

  Ужасный «врач», взяла деньги за 2 минуты «консультации» 400 грн!!! Ничего не сделала! Назначила узи, сдать кровь и витамины. Контакт узи, работает хамка, холодно в кабинете, кладет на холодную кушетку, на которой лежит КОВРИК резиновый грязный для пола как люди кладут у входной двери…
  Витамины сорвала себе все здоровье, тошнота, рвота, запор, стул с кровью, когда писала Наталье, говорит ешьте КИВИ… То что это побочка от витамин, и я гроблю свое здоровье никого не интересует.
  Анализ на кровь у меня был в норме, на что меня пригласили на еще одну консультацию, видимо что бы взять еще 400 грн за 2 минуты…

  Отвратительное отношение, безграмотность, содрала деньги, это еще с учетом что сейчас война на дворе, стыд и позор.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені