Кувичка Дмитрий Александрович
2 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 5 (2)
Кувичка Дмитрий Александрович
Лікар Кувичка Дмитрий Александрович за спеціальністю Травматолог, Ортопед, у місті Полтава. Кувичка Дмитрий Александрович має 780 переглядів і 2 комментария. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Травматолог (ортопед) займається лікуванням та діагностикою захворювань опорно-рухового апарату, спричинених травмами або дегенеративно-дистрофічними змінами суглобів та кісток. У компетенцію травматолога входять такі захворювання як переломи, вивихи, тріщини кісток, деформації стопи, плоскостопість, сколіоз, остеопороз, артроз, остеомієліт та інші захворювання.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Кувичка Дмитрий Александрович”

  Дмитрий

  26.11.2019

  Некомпетентный, ленивый хам. Всё как в лучших домах совдепа, обычные люди- не люди. Профессионализм отсутствует, может за пару купюр и проснулась бы заинтересованность, но меня его мелочная меркантильность не обходит поэтому с удовольствием сменил этого жулика на специалиста.

  Stella

  05.01.2021

  Не компетентный, не владеет новыми методами, при консультировании пациентов ведёт себя по хамски. Суммы называет боснословные, результат после операции в 80 % негативный.. Люди остаются инвалидами. В 1-й гор б-це в отделении травматологии вообще не осталось компетентных врачей. Берут деньги, а ответственности никакой…

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені