Кваша Александр Николаевич
3 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 5 (3)
Кваша Александр Николаевич
Лікар Кваша Александр Николаевич за спеціальністю Уролог, у місті Одеса. Кваша Александр Николаевич має 1 071 переглядів і 1 відгук. 3 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,67 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Уролог спеціалізується на патології сечовидільної системи: цистит, сечокам'яна хвороба, простатит, фімоз, пієлонефрит. Займається лікуванням чоловіків та жінок. Надає медикаментозну та хірургічну допомогу в лікуванні вищезгаданих патологій.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Кваша Александр Николаевич”

    Веся

    05.07.2020

    Врачь посоветовали знакомый, пришёл к нему задал анализы, нашёл не существующую венерическую болезнь, причём ему объяснял что быть такого не может, навязывал своё лечения, но даже не предложил сдать ПЦР тест. В этого было на него потеряно время деньги, и в семье скандалы. Пошёл в платную поликлинику все переиздал и оказалось все что он врун и подонок. Не советую его не как врача.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені