Лебеденко Владимир Сергеевич
3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3)
Лебеденко Владимир Сергеевич
Лікар Лебеденко Владимир Сергеевич за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Одеса. Лебеденко Владимир Сергеевич має 576 переглядів і 2 комментария. 3 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Лебеденко Владимир Сергеевич”

  Христина

  14.07.2023

  Володимир Сергійович – найкращий лікар-гінеколог в Одесі. Дізналася про нього від подруги, яка працювала у нього у відділенні понад 12 років тому. З того часу, як я почала спостерігатися у Лебеденка, я забула про нескінченні та нерозв’язні до того проблеми з гінекологією. Спостерігалася в нього і під час вагітності крім офіційної консультації і була спокійна, що мені не призначать зайвого і не пропустять важливого. Пологи з ним були самостійні, проходили легко і спокійно. Це лікар, який не просто виконує свої обов’язки, а до кожної людини (народженої і ще ні) ставиться з повагою, теплом і турботою. Кожен лікар має бути таким, як Володимир Сергійович. І багатьох лікарів він навчав за десятки років своєї практики. Але є речі, яким не навчиш. Людство, порядність, бажання врятувати кожен крихітний плід, в якому б’ється серце. Дай Вам Бог здоров’я, Володимире Сергійовичу. З вдячністю від мене, мого 7-річного сина, та всіх моїх знайомих, яким Ви допомогли.

  0
  0

  Ирина

  04.01.2024

  Владимир Сергеевич очень внимательный, отзывчивый, чуткий врач-гинеколог. Я планировала беременность, но не получалось. Наблюдалась у Владимира Сергеевича, его уверенность в том, что у меня все получится вселяло в меня оптимизм. Таки да, все получилось. Сыну Владимиру уже 13 лет. Вам большая благодарность и желаю крепкого здоровья .

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.