Лысак Марина Леонидовна
3 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 5 (3)
Лысак Марина Леонидовна
Лікар Лысак Марина Леонидовна за спеціальністю Терапевт, у місті Кременчук (Полтавська обл.). Лысак Марина Леонидовна має 679 переглядів і 2 комментария. 3 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,67 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Терапевт – це спеціаліст широкого профілю, який обслуговує доросле населення. Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань внутрішніх органів, також проводить профогляди, входить до складу лікувально-консультативної комісії та медико-соціальної експертної комісії для встановлення непрацездатності та груп інвалідності.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Лысак Марина Леонидовна”

  Татьяна

  16.10.2020

  Чуткий, высокопрофессиональный доктор, с большим стажем работы и медицинским опытом, что в наше время, к сожалению, дефицит, рекомендую всем, будьте здоровы!

  Александр

  09.02.2022

  Приписывает таблетки без обследования. И в итоге купил на хорошую сумму, а результатов нет. Не раз у нее был, больше не пойду неконгда.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені