Мальцев Андрій Володимирович
2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2)
Мальцев Андрій Володимирович
Лікар Мальцев Андрій Володимирович за спеціальністю Уролог, Онколог, у місті Харків. Мальцев Андрій Володимирович має 514 переглядів і 1 відгук. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон 0503271915
 • E-mail glaras0@gmail.com

Лікар-уролог вищої категорії, доктор медичних наук, професор. Загальний стаж практичної роботи урологом більше 25 років. Член Європейської асоціації урологів, член асоціації урологів України, член спілки онкоурологів України

Уролог спеціалізується на патології сечовидільної системи: цистит, сечокам'яна хвороба, простатит, фімоз, пієлонефрит. Займається лікуванням чоловіків та жінок. Надає медикаментозну та хірургічну допомогу в лікуванні вищезгаданих патологій. Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Університетська клініка ХНМУ
 • Адреса вул. Олександра Шпейєра, 4
Загрузка...

1 відгук на “Мальцев Андрій Володимирович”

  Мар‘яна

  01.10.2022

  Дуже фаховий лікар

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.