Малимон Олег Иванович
3 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 5 (3)
Малимон Олег Иванович
Лікар Малимон Олег Иванович за спеціальністю Хірург, у місті Миколаїв. Малимон Олег Иванович має 627 переглядів і 1 відгук. 3 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,67 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Малимон Олег Иванович”

    Ирина

    19.09.2018

    не знаю какой Малимон врач , но как зав.отделением в 3 гор.больнице — пустое место . Там врачи занимаются шарлатанством , часто находятся под мухой (хирург Широков) ,правильную диагностику пациентам не делают , требуют взятки . Про Малимона сами пациенты говорят — бабник и выпивоха .

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені