Маркова Ольга Вениаминовна
1 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 5 (1)
Маркова Ольга Вениаминовна
Лікар Маркова Ольга Вениаминовна за спеціальністю Оториноларинголог, ЛОР, у місті Кременчук (Полтавська обл.). Маркова Ольга Вениаминовна має 337 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 1,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Оториноларинголог (ЛОР) спеціалізується на захворюваннях вуха, горла, носа. Діагностує та лікує такі хвороби як отит, гайморит, синусит, фарингіт, ларингіт, риніт, тонзиліт, глухоту, патологію вестибулярного апарату. Виконує видалення аденоїдів та інші хірургічні втручання.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Маркова Ольга Вениаминовна”

    Ирина

    17.04.2020

    Я кремечужанка ,но живу в италии. Мой муж на протяжении 5 лет страдал отитом дерматитом вообще букет был в ухе постоянно жидкость. В Италии как не странно разводили руками и сделать ничего не могли. В сентябре посетили Маркову Ольгу Вениаминовна. Большое ей спасибо.вылечила за неделю. Сейчас мы в Италии и хочу связаться онлайн с ней .так как возникла другая ситуация и нужен ее совет. Если вдруг она читает и отзывается буду очень рада. Большой привет от Ирины и Марко.мы вас помним.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені