Мартыновская Татьяна Валерьевна
2 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 5 (2)
Мартыновская Татьяна Валерьевна
Лікар Мартыновская Татьяна Валерьевна за спеціальністю Акушер, Гінеколог, Репродуктолог, у місті Миколаїв. Мартыновская Татьяна Валерьевна має 1 016 переглядів і 3 комментария. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи. Репродуктолог спеціалізується на захворюваннях, що призводять до безпліддя. За допомогою фізикальних, лабораторних та інструментальних методів діагностики виявляє патологію, яка спричиняє жіночу та чоловічу безплідність.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

3 відгуків на “Мартыновская Татьяна Валерьевна”

  Инна

  25.11.2018

  Самый лучший Доктор! Квалифицированный специалист и умный, добрый, внимательный, отзывчивый, порядочный человек! Рожала и наблюдаюсь у Татьяны Валерьевны. Очень ей благодарна. Здоровья, благополучия и процветания!

  Вера

  31.03.2021

  Замечательный доктор, рожала у нее в роддоме 3, осталась очень довольна! От души рекомендую!

  Елена

  07.02.2022

  в моем случае — она чуть не угробила моего ребенка….
  в роддоме к ней больше нет доверия
  выдавливание и вакуум.
  Последствия- реанимация и неврология

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені