Мельніченко Юрій Васильович
0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0)
Мельніченко Юрій Васильович
Лікар Мельніченко Юрій Васильович за спеціальністю Невропатолог, Невролог, у місті Одеса. Мельніченко Юрій Васильович має 348 переглядів і 1 відгук. 0 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 0,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Невропатолог (невролог) займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Спеціалізується на таких захворюваннях як інсульт головного мозку, неврит, невралгія, епілепсія, пухлини головного та спинного мозку, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інших.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Мельніченко Юрій Васильович”

  Валентина

  05.07.2022

  Врач узи написал неверное заключение, поставил мне диагноз , которого нет, ещё и разговаривал резко и грубо. Узи длилось 2 минуты , это как??? Лишь бы сделать? И сказать человеку , что все плохо и ему нужна операция?
  Передела узи в другом месте , ничего подобного не обнаружилось и близко , все хорошо, мой врач акушер гинеколог, по совместительству узист, в шоке от такого заключения и как можно было написать такой бред. Врач Мельниченко некомпетентен и в целом как будто жизнью недоволен, не нужно своё плохое настроение вымещать на пациентах. Неприятное впечатление после приёма, зря потраченные деньги и нервы.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.