Мерлич Сергей Васильевич
9 оценок, среднее: 2,67 из 59 оценок, среднее: 2,67 из 59 оценок, среднее: 2,67 из 59 оценок, среднее: 2,67 из 59 оценок, среднее: 2,67 из 5 (9)
Мерлич Сергей Васильевич
Лікар Мерлич Сергей Васильевич за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Одеса. Мерлич Сергей Васильевич має 1 204 переглядів і не має жодного відгуку. 9 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 2,67 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені