Минько Эдуард Александрович
2 оценки, среднее: 1,00 из 52 оценки, среднее: 1,00 из 52 оценки, среднее: 1,00 из 52 оценки, среднее: 1,00 из 52 оценки, среднее: 1,00 из 5 (2)
Минько Эдуард Александрович
Лікар Минько Эдуард Александрович за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Полтава. Минько Эдуард Александрович має 381 переглядів і 4 комментария. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 1,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

4 відгуків на “Минько Эдуард Александрович”

  Андрей

  11.04.2018

  Грубит на приемах, предвзятое и хамское отношение к пациентам, очень низкий квалификационный уровень.

  Антон

  07.05.2018

  Это не врач, это бизнесмен-**** какой то

  Сергей

  20.08.2018

  Не рекомендую

  Катерина

  25.07.2022

  Якщо доля зіграла з Вами злий жарт і звела з цим »лікарем» — тікайте якомога швидше, якщо хочете жити. Хамство, грубість, нелюдське відношення та повна відсутність лікарської етики — це все про нього. Сподіваюся, йому відгукнеться, за всі його »заслуги».

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені