Мутавчи Светлана Степановна
13 оценок, среднее: 4,08 из 513 оценок, среднее: 4,08 из 513 оценок, среднее: 4,08 из 513 оценок, среднее: 4,08 из 513 оценок, среднее: 4,08 из 5 (13)
Мутавчи Светлана Степановна
Лікар Мутавчи Светлана Степановна за спеціальністю Педіатр, у місті Одеса. Мутавчи Светлана Степановна має 702 переглядів і 2 комментария. 13 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,08 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Мутавчи Светлана Степановна”

  Алина

  07.08.2021

  Ужасный врач! Каждый раз боюсь с ней идти, кричит, а если не записался по интернету (потому что ошибка в системе) так вообще, лето,жара, пришла как-то к ней,перед приемом помылась,всё, пока шла и сидела в очереди,вспотела, захожу,а она орет что я воняю, мол говорит,ещё раз придёшь в таком виде,выгоню! И ты помыться не могла,чтоб не воняло не потом, не гавном,не пи.. Причем так и сказала,без приувиличений, очень мечтаю чтоб ее уволили,таких людей не должно быть в поликлинике.

  Яна

  02.11.2021

  Супер женщина. Да, прямолинейная! Она очень мне помогла с малышом в первые месяцы жизни! Толковая, по сути дела. И к нам очень хорошо относится, и к малышонку как к внучку своему!

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені