Николаева Наталья Григорьевна
3 оценки, среднее: 2,67 из 53 оценки, среднее: 2,67 из 53 оценки, среднее: 2,67 из 53 оценки, среднее: 2,67 из 53 оценки, среднее: 2,67 из 5 (3)
Николаева Наталья Григорьевна
Лікар Николаева Наталья Григорьевна за спеціальністю Травматолог, Ортопед, Хірург, у місті Одеса. Николаева Наталья Григорьевна має 696 переглядів і 1 відгук. 3 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 2,67 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Травматолог (ортопед) займається лікуванням та діагностикою захворювань опорно-рухового апарату, спричинених травмами або дегенеративно-дистрофічними змінами суглобів та кісток. У компетенцію травматолога входять такі захворювання як переломи, вивихи, тріщини кісток, деформації стопи, плоскостопість, сколіоз, остеопороз, артроз, остеомієліт та інші захворювання. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Николаева Наталья Григорьевна”

    Пётр

    28.10.2020

    Врач который поставил меня на ноги

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені