Окаевич Галина Николаевна
6 оценок, среднее: 5,00 из 56 оценок, среднее: 5,00 из 56 оценок, среднее: 5,00 из 56 оценок, среднее: 5,00 из 56 оценок, среднее: 5,00 из 5 (6)
Окаевич Галина Николаевна
Врач Окаевич Галина Николаевна по специальности Офтальмолог, Окулист, в городе Винница. Окаевич Галина Николаевна имеет 1 411 просмотров и 20 комментариев. 6 пациентов оценили доктора, общий рейтинг 5,00 из 5.
 • Телефон
 • E-mail

Офтальмолог (окулист) занимается лечением катаракты, глаукомы, отслойки сетчатки, воспалительных заболеваний глаз - конъюнктивита, блефарита, ячменя; нарушение зрения по типу близорукости, дальнозоркости. Выполняет коррекцию зрения путем подбора очков, лазерного воздействия и другими методами.

 • Название клиники Винницкая областная клиническая больница им. Н.И. Пирогова
 • Адрес ул. Пирогова, 46
Загрузка...

20 thoughts on “Окаевич Галина Николаевна”

  Людмила

  28.01.2021

  Це лікар від Бога, має золоті руки і добре серце! Людина з великої літери! Таких лікарів сьогодні дуже мало.

  Ольга

  28.01.2021

  Спасибо этому замечательному доктору за сотни подаренных возможностей видеть мир и наслаждаться его красотой! Это чудеснейший специалист и величайшей души человек!

  Людмила

  29.01.2021

  Це Людина з великої літери, Лікар від Бога! Має золоті руки і велике добре й щире серце! Сотням людей повернула радість життя через можливість бачити світ.
  Величезна вдячність Вам і доземний уклін!!!

  Олена Кравчук

  30.01.2021

  Кращий офтальмолог свого часу в лікарні! Мудрий керівник! Приклад для наслідування!

  Василина

  04.02.2021

  Галина Миколаївна — це поєднання таланту, розуму і доброти! Велика вдячність за врятований зір і можливість повноцінно житт! Многая і благая літа Вам, наш чудовий лікар!

  Евгений

  06.02.2021

  Очень внимательная, добродушная, человечная, всегда в хорошем настроении и с открытым сердцем, чтобы помочь.

  Эдуард

  08.02.2021

  Очень интеллигентная и высокоморальная. Специалист своего дела высшего класса!!!

  Сергей Иванович

  30.03.2021

  Золотые руки, доброе сердце и внимательное отношение. Специалист своего дела! Безотказный человек! Спасибо Вам, доктор, за спасенное зрение!!!

  Лідія

  01.05.2021

  Наче сонечко, радує навіть своєю присутністю! Золоті ручки і світла розумна голівка! Дякую, що Ви є, наша дорога Галиночка Миколаївна!!!

  Елена Алексеевна

  10.05.2021

  Как солнышко, согревает всех, ее доброты и любви хватает для каждого! Это, без преувеличения, золотой человек и высококлассный специалист!

  Іггор

  11.05.2021

  Про чудового лікаря — виключно позитивні відгуки! Вона з тих людей, які лікують навіть поглядом, дотиком, добрим словом. Ну, і, звичайно, як фахівець вона надзвичайно талановита, повертала зір і сенс життя багатьом сотням і навіть тисячам пацієнтів, для всіх у неї вистачало сил, терпіння і слів підтримки. Не знаю, чи ще працює, але за її невтомну, самовіддану працю — величезна шана і доземний уклін!

  Наталія

  05.06.2021

  Чудо-лікар! Повернула зір. Спасибі Вашим золотим рукам, які виконують ювелірну роботу! Здоров‘я Вам і довголіття!

  Андрей Владимирович

  09.06.2021

  Самый порядочный, ответственный, честный и компетентный врач из всех, с кем приходилось сталкиваться при лечении! Золотые руки, мудрая светлая голова и большое доброе сердце! Безмерно благодарна Доктору с большой буквы за все! Крепкого здоровья Вам, мира и добра, а также долголетия и счастья в жизни! Вы заслуживаете самых теплых и добрых слов! От всей души огромная Вам благодарность и низкий поклон! Целую Ваши ручки!

  Оксана Михайлівна

  10.06.2021

  Дякую!!!
  Дякую, що Ви є!
  Ви неймовірно талановитий лікар, виконуєте ювелірну роботу!
  Будьте завжди здорові і живіть довго й щасливо!

  Люда

  17.06.2021

  Галиночка Миколаївна, наше любе сонечко, щиро вітаю Вас з прийдешнім Днем медичного працівника! Міцного Вам здоров‘я, сил і наснаги, благополуччя і довгих щасливих років, сповнених приємними і радісними моментами! Ви Лікар з великої літери, Ви Людина з великої літери, Ви мудрий керівник і порадник, надзвичайно щира й доброзичлива, уважна і завжди готова допомогти! Дякую Вам щиро за те, що свого часу Ви були у моєму житті тією незабутньою і незамінною людиною, порадником, наставником і другом! Зі святом Вас, моя нев‘януча і надзвичайно прекрасна квіточка!

  Лидия Ивановна

  17.06.2021

  Присоединяюсь ко всем добрым словам в адрес Галины Николаевны! Также желаю крепкого здоровья и долголетия! С днем медика!

  О.В. Чайка

  17.06.2021

  Лікар від Бога!

  Ольга

  20.06.2021

  Галина Миколаївна — лікар з золотими руками і неперевершеним талантом. Згадую з величезною повагою і безмежною вдячністю! З професійним святом! З днем медика! Здоров‘я на многая літа!

  Алина М.

  23.06.2021

  Не врач, а золото! Золотые ручки, добрейшее сердечко, мудрая головка! Просто милый ангелочек!

  М. Л.

  26.06.2021

  Мала за велику честь працювати, хоч і недовго, з цією чудовою людиною!
  Галина Миколаївна — мудрий керівник, відмінний фахівець, добрий друг і порадник! Від її доброго, щирого погляду і слова підтримки одразу стає приємно й тепло на душі!
  Завжди з теплотою в серці згадую ці роки і мою дорогу Галину Миколаївну!

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *